V roce 1990 zahájila svoji činnost kladenská firma specializovaná na opravy elektrospotřebičů, především praček, myček, bojlerů a drobných elektrospotřebičů – Elektro servis Kuldásek. O rok později se majitel firmy, Jaroslav Kuldásek , rozhodl výše uvedené elektrospotřebiče i prodávat s tím, že na všechny ve firmě zakoupené spotřebiče zajistí servis. S vydatnou pomocí rodinných příslušníků a v neposlední řadě i s více něž třicetiletými zkušenostmi v oboru se jeho záměr začal pomalu naplňovat. Dnes je firma Elektro servis Kuldásek veřejnosti známa hlavně svým komplexním pojetím služeb a solidním, odpovědným přístupem ke každému jednotlivému zákazníkovi.

Jednou z nejvíce frekventovaných činností firmy je prodej praček značky Ariston, a jejich náledný servis. Ke všeobecné spokojenosti zákazníků je firma Elektro servis Kuldásek prodává již 5 let. Proč se Jaroslav Kuldásek rozhodl zrovna pro tuto značku ? Vzhledem ke kvalitě těchto praček , jejich bytelnosti a především ceně pro zákazníka se nemůžeme rozhodnutí majitele vůbec divit. Navíc Ariston má dobrý zvuk i na vyspělých západních trzích. Jako jediná italská pračka se vyváží do těchto teritoriích, kde se plně vyrovná renomovaným značkám jako je Siemens nebo Bosch. Kvalitu této značky potvrzuje i následující fakt. Za 10 let firma prodala více než 10 000 ks těchto praček, přičemž jejich případné opravy jsou poměrně vzácnou událostí. Dalšími ve firmě nabízenými a kvalitními značkami praček jsou Indesit, Zanussi, Ardo a Siltal. Koupě praček Ariston a Indesit ve firemních prodejnách je pro zákazníka výhodná v tom směru, že na tyto značky je zajištěn servis, nejpozději do 48 hodin.

K dalším nabízeným elektrospotřebičům patří myčky Hotpoint Ariston a Indesit, bojlery Dražice, na které je poskytována záruka 5 let a drobné spotřebiče ETA, které jsou kvalitní, cenově dostupné a vzhledem k dostupnosti náhradních dílů přijsou i jejich případné opravy na docela malý peníz.
Firma Elektro servis Kuldásek si za dobu svého působení v Kladenském regionu, ale i v regionech okolních získala řadu spokojených zákazníků. Je to mimo jiné dáno i tím, že Elektro servis Kuldásek je rodinnou firmou, které je solidní přístup k zákazníkům vlastní. Obliba firmy je dána i pojetím jejich služeb. O zakoupený výrobek je totiž postaráno bezprostředně po koupi a i v době jeho používání. Znamená to, že po zakoupení je přivezen a případně donesen na místo určení a uveden do chodu, přičemž je někdy nutná montáž přívodu vody a odpadu. V době jeho užívání se v případě poruchy dostaví firemní technik a to do 48 hodin od ohlášení poruch. Jestliže se k Vám dostaví žena, nemusíte být tímto nijak konsternováni či znepokojeni. Patří totiž k absolutní špičce tomto oboru. Z dalších služeb stojí za zmínku možnost odvozu starých spotřebičů.

V prostorách kladenského sídla připravila firma větší prodejní plochy, čímž zákazníkům nabídla široký sortiment elektrospotřebičů. Novinkou je nabídka vestavných spotřebičů. Do prodejny ve Floriánské ulici zákazníky srdečně zve Jaroslav Kuldásek.